לארגון ולכל צוותHayeladim שלנו ':

אני רוצה להביע באמצעות המכתב הזה, למרות שכביש הוא בהחלט לא מספיק, כל הכרת התודה שאני מרגיש בלבי על העזרה שלך. אני עדיין זוכר את היום הזה כשאני מתקשר לחבר קרוב, להגיד לו שאני היה נואש: ישן 5 השנים שלי היה מתנהג מאוד מוזר ולא ידעו מה לעשות עם זה ...

אני היה נואש ולא יכולתי לסבול את המצב.

מאז אני אישה גרושה, וגם היה מובטל בזמן, המצב הכלכלי שלי היה מאוד קשה לא יכל להרשות לעצמם כל סוג של טיפול. חבר שלי סיפר לי על הארגון והחליט להתקשר. מהרגע שאתה ליצור קשר עם הרב ארי שיינפלד, המקרה שלי נלקח ברצינות רבה והחל לחקור באופן יסודי כדי לברר איזה סוג של טיפול מקצועי וצורך הילד שלי באופן ספציפי. אני זוכר שחשבתי: וואו! כמה מסירות. הם היו שעות של שיחות טלפון, חקירות וגם תמיכה הרגשית הקבועה הם סיפקו לי. בסופו של ראב לי מומחה במקרה של הבן שלי, אבל אני לא יכול אפילו לשלם מחצית מהפגישה הראשונה. אני היה המום ונבוך. הרב שיינפלד להרגיע אותי ואומר לי שהארגון דואג לכל ההוצאות, ושיש לו לרחם עליו בגלל שהם היו, לעזרה! וכי בשבילם זה היה שמחה לעזור. לא יכולתי להאמין לזה. כמה מסירות נפש! עד עצם היום הזה, הרב שיינפלד נשאר בקשר איתנו כדי לראות איך אנחנו מתקדמים וכבן שלי. זֶה מַדהִים.

שנה, כשהתחלתי שנת הלימודים, שאלתי את המורה של הבן שלי, כפי שמצא אותו ... הוא פחד מהתשובה, אבל להפתעתי, המורה אמר לי בפשטות: "תראה, אני יודע שאתה עשית את זה ילד בתקופת החגים, אבל הופתע לטובה. זה נראה כמו עוד ילד! זה כמו ... זה היה פרחוני. "

אני יכול לומר? אני אסיר תודה לנצח לארגון, הרב שיינפלד וכל המעורבים בפרויקט הנפלא הזה כדי לעזור לילדים של ישראל. ה 'תברך את כל מי שמעורב לתרום הזמן, הכסף והידע שלהם לגורם חשוב זה. הם חושבים שרק עזרו הבן שלי; אני יודע כל דור ודור עזר לצאת מזה.

שה' יברך אותם בהצלחה וברכה בכל היבט של החיים שלך, כי אתה להיכתב ולהיחתם בספר מייד של חיים טובים.

שנה זו במתוקה!
כ.
ירושלים, אלול 5762

התקדמות

 לחץ כאן כדי לראות את היקף הפעילות של הארגון

 

טפסים

לחץ כאן כדי להוריד את השאלונים וטפסים שלנו. שם משתמש

guest

וסיסמא

guestguest

רשומות

גישה למידע משותפת קבצים שאתה עושהלחץ כאן

שם משתמש: אורח וסיסמא: guestguest.

תרומות

JoomShaper