מתרכזים בעתיד
'הילדים שלנו'

ארגון הילדים שלנו, נוסד על מנת לעזור לילדי ישראל, לקדם את היכולת, הקוגנטיבית והלימודית שלהם.
אנו בארגון מאמינים שקידום היכולות של הילדים הוא הדבר הראשון במעלה בהצלחתם בחיים. נתינת האפשרויות לילד להתקדם פותחת בפניו שער לעולם רחב של אפשרויות. הטיפול בשורש הבעיה, יכול לפתור בעיות שונות ומגוונות בהם מתמודדים ילדים בדורנו ולתת להם מנוף לחיים.

cute little boy

בזכות מה אנחנו מובילים הצלחות?

מקצועיות

את הארגון מלווה צוות יועצים מומחים אשר שותפים בהתאמת הסיוע באופן המקצועי ביותר.

הארגון עורך ביקורות תקופתיות על אופן הטיפול והשפעתו על המטופלים. וכן מתעדכן ללא הרף בחידושים האחרונים בעולם מדעי המוח.

הציוד שמשמש את הארגון הינו הטוב מסוגו בעולם. הנהלת הארגון משקיעה כל הזמן בפיתוח השיטה, ומאמץ אדיר ללא לאות לפיתוח יכולת הארגון להפיץ את הבשורה ולהציל את ילדי ישראל.

הארגון בנוי מאנשים. צוות יקר עם לב ענק שנותן את נשמתו למען ילדי ישראל. אצלנו הילדים הם לפני הכל, והצלחתם – היא הצלחתנו.

מסירות
נתינה

אנו בארגון מאמינים שכסף לא אמור להיות הסיבה לקבלת עזרה.

הארגון מסבסד את הטיפולים הניתנים עד למינימום הנדרש, בכדי להקל על הורי הילדים הנדרשים להתמודד עם הוצאות כספיות לא מבוטלות.

המטרות:

שיפור יכולות לימודיות

הסיוע שאנו מעמידים לרשות הציבור הוא היחיד מסוגו בעולם. מקרים בהם ילדים אשר התקשו במיוחד במסגרת הלימודים, והיו לילדים החלשים בכיתה בגלל בעיות ביכולת הקשבה/ריכוז, בעיות קריאה, ועוד ועוד. הפכו לאחר הטיפול לילדים חרוצים הקוצרים הישגים בלימודים, ולעיתים אף הופכים לילדים המצליחים של הכיתה.

שיפור יכולת חברתית

מהניסיון הרב שהארגון צבר, שיפור יכולת הלימודים משפיעה משמעותית על המצב הרגשי/חברתי של הילד. הוא מרגיש שווה בכיתה ויותר רגוע ומלא ביטחון. ההשפעה ההתנהגותית שיש לטיפול על הילד, ניכרת היטב בבית הספר ובבית עם משפחתו.

מניעת נשירה

לצערנו, ילדים עם קשב וריכוז, שאינם מטופלים כיאות, צוברים פער לימודי מתמשך, המשפיע על מעמדם הלימודי והחברתי. ילדים אלו, חווים פגיעה קשה ומתמשכת הגורמת להם לעיתים להדרדר במערכות הממוסדות ולהגיע למצב שהם נושרים מהמוסדות. השקעה בילדים בשנותיהם היפות, מונעת את כדור השלג המתגלגל של הסתבכויות ונפילות, ומביאה עימה ברכה לשנים ארוכות לאחר מכן.

המספרים שעומדים מאחורי ההצלחות שלנו

תחנות טיפול בארץ ישראל ומחוצה לה
0
תחנות אבחון של מבדקי "מוקסו"
0
ילדים המקבלים עזרה דרך הארגון בממוצע בשנה
0
קליניקות אזוריות ברחבי ארץ ישראל
0
יו"ר ארגון "הילדים שלנו"

דבר היו"ר

הרב ארי שונפלד

אני מאמין שחיים לא נוצרו כדי לסבול. חיים נוצרו כדי לגדול ולהתפתח.

הייתי חשוף למקרה בסביבה הקרובה שלי בה ראיתי תהליך של ילד מתוק שגדל בבית של הורים אוהבים שמצפים שילדם יגדל לתפארת, הקשיים הלימודיים והרגשיים שסבבו את הנער הקשו עליו מאוד להשתלב בחברה ובלימודים. מול עיני ראיתי את ההדרדרות, מילד חמוד ובן טובים עד לנער שפרק עול לחלוטין ה' ירחם.

תמיד ייחלתי למצוא פתרונות לילדים אלו. עם השנים, בחיפוש אחר פתרונות, פגשתי אנשים מדהימים שעזרו לנו ברחמי שמים להשתמש בשיטות ייחודיות וחדשניות על מנת למנוע את הנשירה של ילדים אלו.

האימון של המוח שלנו הוא דבר פלאי. וכמו באימון שרירי האדם, אינה דומה תוצאת אימון של הרמת משקולת של 50 גרם במשך 100 פעמים למול הרמת משקולת של 5 קילו במשך 100 פעמים. כ"ש לעולם הרוחני, רגשי ושכלי של הבן אדם, אם לא היו קשיים לא היינו מפתחים את "השרירים" המיוחדים שקיבלנו משמים כדי להגשים את התפקיד שלנו בעולם.

בארגון "הילדים שלנו" זכינו לראות פעם אחר פעם איך ילד, בחור או מבוגר שחשב שאין לו תקווה, שהוא שרוי בחושך של קשיים וסיבוכים, יצא לאור והפתיע את כולנו ביכולות וכשרונות מדהימים שהיו טמונים בו וממתינים בשקט שיגיע יום שיצאו לאור העולם והוא יוכל לנצל אותם ולשמוח ולהודות לריבונו של עולם על כל הטוב וחסד שנותן לנו בלי סוף.

כאן המקום להודות לכל אלו המאפשרים את העבודה של הצוות הנפלא של הארגון, שמלווים ומכוונים אותנו בכל ההחלטות והעבודה של הארגון. בראש ובראשונה הרב הגאון הגדול הרב ישראל גואלמן, שתמיד עודד אותנו וכיוון את המבט האמיתי של החשיבות העצומה בהצלת הנפשות. לפרופסור סם גולדשטיין שבלי שום אינטרס אישי משקיע מזמנו למען עם ישראל, לד"ר פקטרוביץ' שכל כך אכפת לו שהארגון יצליח מתוך דאגה עמוקה לכלל ישראל. ולצוות הנפלא של הארגון שמקיף אותנו בכל השנה המשקיע את נשמתו בעזרה ובחום עבור כל מקרה כאילו זה הילדים שלנו ממש.

חתימת יו"ר הארגון

המלצות רבני הארגון וגדולי ישראל

"פתרונות מחודשים שמחוללים פלאים בהצלחה בריכוז הילדים ובקידומם בלימודים ובחיים... ולחלקם נמנע הצורך להשתמש בתרופות וכדומה"
הרב גואלמן כותב המלצה על ארגון הילדים שלנו
הרב ישראל גואלמן שליט"א - נשיא הארגון
מרא דאתרא של שכונת רמות א' בירושלים, פוסק הלכה ומחנך
המלצת הרב גואלמן על ארגון הילדים שלנו
"...ובאמצעות ארגון זה, עושה גדולות ונצורות בקידום הילדים"
הרב אשר ווייס
הרב אשר וייס שליט"א
גאב"ד "דרכי הוראה" - מגדולי פוסקי ההלכה

מרנן גדולי ישראל מצרפים את חתימתם לעזרה לארגון

רבי חיים קנייבסקי
הרב אהרון לייב שטיינמן זצ"ל

מטריה מקצועית

הארגון מלווה על ידי מומחים ויועצים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם

סם גולדשטיין - יועץ ראשי

דר' סם גולדשטיין הוא נוירופסיכולוג מומחה בעל שם בינלאומי להפרעת קשב וריכוז. 

עורך כתב העת האקדמי הפופולרי "JAD" –
(Journal of Attention Disorders).

דר' סם גולדשטיין הוא חבר סגל בית הספר לרפואה באוניברסיטת יוטה. הוא מנהל קליני של המרכז ללמידה והתנהגות נוירולוגית. המרכז עורך הערכות, ייעוץ ומספק שירותי טיפול ל -300 אנשים ומשפחות מדי שנה. ד"ר גולדשטיין כתב למעלה מחמישים ספרים בתחום זה. ומאמריו הם שם דבר בעולם הרפואה והטיפול בקשב וריכוז.

דר' גולדשטיין התרשם עמוקות מהגישה הייחודית של "הילדים שלנו", הוא שמח להיות לעזר בנושא מדיניות הארגון בהגשת עזרה, באבחון ובטיפול, לילדים הסובלים מהפרעת קשב וריכוז. דר' גולדשטיין הינו אדם בעל לב חם, ונרתם לעזור לארגון עם היכרותו את הרב ארי שונפלד יו"ר הארגון.

תרצו לקרוא על השיטה החדשנית שהארגון משתמש בה?

יוצרים קש"ר

כתבו לנו פה, ואנו כבר נדאג ליצור אתכם קשר

Contact us

כתבו לנו פה, ואנו כבר נדאג ליצור אתכם קשר

לתשומת לב!

פענוח מדויק של מבדקי מוקסו ינתן אך ורק על ידי איש מקצוע מוסמך.

בכל מקרה, מבדקי מוקסו אינם תחליף לאבחון מקצועי, אלא כלי עזר באבחון מקיף.

הדוגמאות המוצגות באתר הינם להעשרת הידע בלבד.